Skip to content

Sacher - Přívěsy s.r.o.

Přívěsy : KLASIK Přívěsy : Profi Přívěsy : Profi Plus Přívěsy : Brzděné Kontakty
Jste na : Úvod arrow Přívěsy
Přívěsy : Klasik Tisk E-mail

klasik_uvod_2.JPG klasik_uvod_1.jpg Nebrzděné přív. vozíky řady Klasik jsou konstrukčně vyrobeny na celkovou hmotnost 750 kg, osazeny bezúdržbovou nápravou Knott. Rám přívěsu je kompaktní svařenec z úhelníku 40/25/3, který zajišťuje maximální tuhost přívěsu. Oj přívěsu je vyrobena v jaklu 50/50/3 a tvoří výztuhu pod celou délkou podlahy přívěsu. Kovové díly jsou žárově zinkovány. Jako výplň kovového rámu používáme kvalitní vodovzdornou překližku. Všechny spoje jsou šroubované.

Celý článek...
 
Přívěsy : Profi Tisk E-mail

profi_2.JPG profi_1.JPG Nebrzděné přívěsné vozíky řady Profi jsou svojí konstrukcí a použitými materiály určeny pro každodenní použití. Osazeny jsou bezúdržbovou nápravou AL-KO na 750 kg. Rám přívěsu je kompaktní svařenec z úhelníku 50/50/4, který zajišťuje maximální tuhost přívěsu. Oj přívěsu je vyrobena v jaklu 70/70/4 a tvoří výztuhu pod celou délkou podlahy přívěsu. Kovové díly jsou žárově zinkovány. Výplň rámu je z kvalitní vodovzdorné překližky. Všechny spoje jsou šroubované.

Celý článek...
 
Přívěsy : Profi Plus Tisk E-mail

profi_plus_2.jpg profi_plus_1.jpg Nebrzděné přívěsné vozíky řady Profi plus jsou rozměrově shodné s přívěsy řady Profi. Přívěsy Profi plus jsou osazeny zesílenou nápravu AL-KO s celkovou hmotností 1300 kg. Přívěsový kloub na 1300 kg, příčné výztuhy podlahy a pneumatiky 165R13C. Přívěsy Profi plus jsou díky použitým komponentům a konstrukčnímu řešení určeny pro stavební firmy, do lesa a všude tam, kde jsou vyšší nároky na zatížení přívěsu. U přívěsů Profi plus lze zapsat do TP celková hmotnost 350-750 kg.

Celý článek...
 
Přívěsy : Klasik Tisk E-mail

klasik_uvod_2.JPG klasik_uvod_1.jpg Nebrzděné přívěsné vozíky řady Klasik jsou konstrukčně vyrobeny na celkovou hmotnost 750 kg, osazeny bezúdržbovou nápravou AL-KO. Rám přívěsu je kompaktní svařenec z úhelníku 40/25/3, který zajišťuje maximální tuhost přívěsu. Oj přívěsu je vyrobena v jaklu 50/50/3 a tvoří výztuhu pod celou délkou podlahy přívěsu. Kovové díly jsou žárově zinkovány. Jako výplň kovového rámu používáme kvalitní vodovzdornou překližku. Všechny spoje jsou šroubované.

Celý článek...
 
Přívěsy : Brzděné Tisk E-mail

brzdene_uvod_2.JPG brzdene_uvod_1.JPG Brzděné přívěsné vozíky jsou rozměrově shodné s přívěsy řady Profi plus. Osazeny nájezdovou brzdou a nápravou Knott s couvací automatikou. Vzhledem k použitým komponentům a konstrukčnímu řešení je zajištěna dlouhá životnost přívěsu při každodenním používání. Jízda s brzděným přívěsem je především bezpečná. U brzděných přívěsů lze zapsat do TP celkovou hmotnost v rozmezí 500-1300 kg podle tažného vozidla a typu použitých komponentů.

Celý článek...
 
[+]
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • hot color